Pollo AI Influencer

Keşfetmek
Tarih
Senin influencer’ın,
viral başarın
Yapay Zekâ Influencer

İstediğiniz görünüme sahip, yeniden kullanılabilir bir AI influencer oluşturun, ardından Recast ile ona hayat verin.

AI influencer’ını oluştur. Onların kare kare eşleştireceği bir hareket seç ve tek tıkla paylaşılabilir bir video al.

Herkesi Her Görünümde Oluştur, Prompt Gerekmez

Karmaşık prompt’lar olmadan dilediğin kişiyi oluştur. Pollo AI Influencer, basit menülerle istediğin görünümde son derece gerçekçi yıldızlar oluşturmanı sağlar. İster sıfırdan kendi AI influencer’ını oluştur ister bir fotoğrafı klonla, Pollo AI Influencer Pollo Recast ile sorunsuzca canlandırabileceğin kusursuz görseller üretir.

Anında Stil Değişimleri

Yeni gönderiler için kıyafetleri, arka planları ve ışıklandırmayı anında değiştirin.

Kimlik Koruma

Her görselde tutarlı yüz hatlarını korumak için bir fotoğraf yükle.

Komut Gerekmez

Viral influencer’ını görsel menü arayüzüyle oluştur.

Kimliği Sabitle, Geri Kalan Her Şeyi Değiştir

Özel avatarlar tasarla, kimliğini güvenceye al ve küresel ölçekte büyümek için stiller arasında geçiş yap.

Özel AI influencer'larla trendleri fırsata çevir

En yeni sosyal medya trendine anında katıl. Fotoğrafınla başla ya da sıfırdan tamamen yeni birini oluştur. Yapay zekâ influencer oluşturucumuz, her detayı sana ait olacak şekilde düzenlemene olanak tanır ve kitleni etkileyecek mükemmel sanal yüzü oluşturmanı sağlar.

Özel AI influencer'larla trendleri fırsata çevir

Marka Fikri Mülkiyetinizi Görüntü Klonlama ile Koruyun

Tek bir selfieni tamamen kontrol edilebilir bir dijital avatara dönüştür. Sadece kendi fotoğrafını yükle; yapay zekâ influencer oluşturucumuz, üretilen her görselde yüz kimliğini birebir korur. Markanı temsil edecek kendi yapay zekâ influencer’ını oluştururken güven inşa et.

Marka Fikri Mülkiyetinizi Görüntü Klonlama ile Koruyun

Anında Stil Değişimleriyle İçerik Üretimini Ölçeklendir

Yaratıcının görünümünü her kampanya için zahmetsizce yenile. Kıyafetleri, ürünleri veya konumları tek tıkla değiştir. Ücretsiz AI influencer oluşturucumuz, pahalı ve zaman alan fotoğraf çekimlerine gerek kalmadan akışının her zaman taze kalması için çeşitli görsel içerikler üretsin.

Anında Stil Değişimleriyle İçerik Üretimini Ölçeklendir

Çeşitli Yapay Zekâ Influencer’larıyla Küresel Pazarlara Ulaşın

Her bölge için aşırı hedefli dijital elçiler tasarlayarak uluslararası pazarlara ulaşın. Yapay zekâ influencer oluşturucumuzu kullanarak etnik kökeni, yaşı ve stili zahmetsizce ince ayarlayın; böylece markanız dünya çapındaki farklı kitlelerde güçlü bir karşılık bulsun ve daha yüksek güven oluştursun.

Çeşitli Yapay Zekâ Influencer’larıyla Küresel Pazarlara Ulaşın

Her An İçin AI Influencer

Giyim Ürünlerini Sonsuz Sayıda Dijital Modelde Sergile
E-ticaret ve Moda Markaları

Giyim Ürünlerini Sonsuz Sayıda Dijital Modelde Sergile

Pahalı fotoğraf çekimlerine para ödemeyi bırak. Kıyafetleri, ürünleri veya mekanları zahmetsizce değiştirmek için yapay zekâ ile oluşturulmuş bir influencer kullan; farklı vücut tiplerinde sezonluk koleksiyonları sergileyerek satışlarını artır.

Viral Dans Trendlerine Anında Katıl
Sosyal Medya İçerik Üreticileri

Viral Dans Trendlerine Anında Katıl

Hızla yayılan hiçbir TikTok trendini kaçırma. Yapay zeka influencer oluşturucusuyla dijital avatarını tasarla, ardından kendini çekim yapmadan onları Replicate viral dans videolarına kusursuzca ve akıcı şekilde canlandır.

Reklamları Çeşitli Marka Elçileriyle Yerelleştir
Dijital Pazarlama Ajansları

Reklamları Çeşitli Marka Elçileriyle Yerelleştir

Küresel kampanyaları verimli bir şekilde ölçeklendir. Yerel kitlelerle uyum sağlamak için belirli etnik kökenlere ve bölgesel tarzlara sahip kendi AI influencer’ını oluştur; böylece reklamların her yerde özgün bir şekilde karşılık bulsun.

Videoları Tutarlı Bir Sanal Yüzle Sunun
Yüzsüz YouTube Operatörleri

Videoları Tutarlı Bir Sanal Yüzle Sunun

Kameraya hiç çıkmadan sadık bir abone kitlesi oluştur. Her videonun merkezinde yer alacak, tanınabilir ve son derece gerçekçi bir dijital sunucu sağlamak için yapay zeka influencer oluşturucumuza güven.

Pollo AI ile Yapay Zekâ Influencer’ları Nasıl Oluşturulur?

1. Adım

Bir Fotoğraf veya Eskiz Yükle

Fotoğrafını veya bir karalamayı Pollo AI kontrol paneline yükle.

2. Adım

Özelliklerini özelleştir

Dijital yıldızın için özel özellikler seçmek üzere sezgisel sol menüyü kullan.

3. Adım

Oluştur ve İndir

'Generate'e tıklayın ve sosyal medya akışınız için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar indirin.

Sony
Mercedes-Benz
Coca-Cola
Microsoft
Nike
P&G
Lancôme
Zoom

10M+Kullanıcılar

Pollo AI Kullanarak Yarat ve İlham Ver

Dünya çapında 10 milyondan fazla içerik üreticisi ve pazarlamacı tarafından seviliyor.

Binlerce memnun kullanıcı, Pollo AI deneyimlerini Trustpilot'ta paylaşarak bizi "Mükemmel" olarak değerlendirdi. Platformumuzda sevdikleri şeylere göz atın.
Liz Cassidy photoLiz Cassidy
Dec 15, 2025
Easy to use, great results for short videos
I’ve been using Pollo AI mainly for short videos and quick image-to-video tests. The interface is straightforward and it works well even with simple prompts, which is a big plus compared to tools that need long, complicated instructions. The results can be really impressive, and it’s honestly been fun to experiment with. I’d love a bit more consistency on faces when there’s movement, but overall it’s been a solid experience for what I needed.
Richard Quick photoRichard Quick
Oct 15, 2025
Awesome website
Awesome website. loads of options and a great way to learn how to work with 'AI' my reasoning for 5 stars is based upon price, versatility and ease of use. Also I would like to add, Pollo AI runs a lot of promos on different AI products as well. I rate their customer service at 5 stars, when I purchased my first subscription my computer crashed the following weekend and I lost all my data and info passwords you name it I lost it, contacted pollo by email they responded quickly and found my info/username and account, and I was able to restore my account.
armourdude photoarmourdude
Nov 19, 2025
I have been using Pollo AI for short…
I have been using Pollo AI for short videos. It is easy to use and works well with simple prompts. Other generators seem to need long drawn out complicated explanations to get even close to what I want.
Dudu photoDudu
Jan 14, 2026
I'm just amazed by the level of quality…
I'm just amazed by the level of quality output that Pollo AI can produce from a simple image. The motion, the realism, It's too good!!
Ray Warnes photoRay Warnes
Dec 30, 2025
A fabulous journey
I find Pollo easy to use, it gives me great results and I'd recommend it to anyone. It has been a wonderful experience for me.
lawless clan photolawless clan
Nov 22, 2025
i tried 220 online img to vid in 2…
i tried 220 online img to vid in 2 months, and this is the best online video.I will subscribe for a year; there are many reasons. But freedom is the most important.
Istvan Lajos photoIstvan Lajos
Dec 10, 2025
Thanks
Thanks, This is the Best A.I. site in the net! I can try it with free coin, and if I like it I subscribe.And alwas have free limited oportunities.You are the Best.
Santiago Saenz photoSantiago Saenz
Nov 20, 2025
Amazing
I use it for multiple angles and they always have revolving deals that help so much its a great tool
Gen Zee photoGen Zee
Dec 14, 2025
Great and accurat to propmt
Great and accurat to propmt, wonderfull experience till now as compared to other ai sites.thank ypu.
萱兒 photo萱兒
Dec 23, 2025
It replaced Pixverse V4.5 Fusion
Since Pixverse axed the best ever Fusion V4.5, i was upset. And now I found Pollo AI perform better. TQ
Norma Ponce photoNorma Ponce
Mar 21, 2026
AI Chicken is excellent
AI Chicken is excellent, easy to use, and delivers unbeatable results.
Sarah Stokes photoSarah Stokes
Mar 20, 2026
Fabulous so glad I used it amazing
Fabulous so glad I used it amazing
Sudipta Saha photoSudipta Saha
Mar 20, 2026
Perfect image editor
Perfect image editor
Luiz Guyz photoLuiz Guyz
Mar 19, 2026
Excelent app the videos os Very good
Excelent app the videos os Very good
10 milyondan fazla içerik üreticisi Pollo AI seviyor.Daha fazla göster

Planlar ve Fiyatlandırma

Güvenli ve emniyetli bir şekilde ödeme yapın

MastercardVisaAmericanExpressApplePayUnionPayGooglePayJCBDiscoverClickToPay

Pollo AI Influencer hakkında SSS’ler

Pollo AI Influencer nedir?

Pollo AI Influencer, kolayca sanal içerik üreticileri tasarlamanı sağlayan yaratıcı bir yapay zeka görsel oluşturucudur. Özellikleri özelleştirebilir veya fotoğraflar yükleyerek son derece gerçekçi karakter görselleri oluşturabilir, ardından bunları Recast entegrasyonumuzla sorunsuz bir şekilde videolara dönüştürebilirsin.

Bu Pollo AI Influencer aracını ücretsiz kullanabilir miyim?

Evet. Pollo AI, yeni kullanıcılara deneme kredileri sunan ücretsiz bir yapay zeka influencer oluşturucusudur. Markanıza nasıl uyduğunu görmek için ilk sanal model görsellerinizi hiçbir ücret ödemeden tasarlayabilir, önizleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz.

Pollo AI Influencer oluşturucusuyla yaratılan yapay zekâ influencer’lar gerçekçi mi?

Kesinlikle. AI influencer oluşturucumuz, üretilen görsellerde son derece ayrıntılı cilt dokuları ve doğal aydınlatma sağlamak için en gelişmiş Edge modellerini kullanır; böylece Instagram ve TikTok’ta inanılmaz derecede gerçekçi görünürler.

Bu AI Influencer oluşturucuyu kullanmak için prompt mühendisliği becerilerine ihtiyacım var mı?

Hayır. Eski araçların aksine, Pollo AI Influencer kullanımı kolay bir menü sistemi ve fotoğraf yüklemelerine dayanır. İstediğiniz yüzü ve vücudu tam olarak elde etmek için uzun, karmaşık metin istemleri yazmanız gerekmez.

Yapay zekâ influencer'larını profesyonel reklamlar için kullanabilir miyim?

Kesinlikle. Birçok marka, geleneksel fotoğrafçılığın yüksek maliyeti olmadan yüksek kaliteli, çeşitli ve yakın hissettiren yaşam tarzı içerikleri oluşturmalarına olanak tanıdığı için Instagram ve Facebook reklamlarında yapay zekâ ile oluşturulmuş influencer'lar kullanıyor.

AI Influencer oluşturucusuyla birden fazla yapay zekâ influencer'ı oluşturabilir miyim?

Evet. Yapay zekâ influencer oluşturucumuzu kullanarak her biri kendine özgü bir görünüme ve kişiliğe sahip dijital modellerden oluşan komple bir ekip kurabilir, hedef kitlenizin farklı segmentlerine ulaşabilirsiniz.
Pollo AI Influencer

Bir Sonraki Viral Sanal Yıldızını Oluştur Pollo AI Influencer ile!

Özel sanal içerik üreticileri tasarlayın ve onları sosyal medyada üstünlük sağlamak için kusursuzca canlandırın.